80-річчя трагедії Бабиного Яру
80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. 29 вересня минуло 80 років з початку масових розстрілів у Бабиному Яру в Києві у 1941 році. Але масові страти тут тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених та українських націоналістів.
У нашому закладі також вшанували пам'ять усіх, хто був розстріляний у Бабиному Яру. Ми віддаємо данину пам’яті і поваги тим, хто був вбитий у Бабиному Яру, а разом із ними – всім 6 мільйонам євреїв, що загинули під час Голокосту. Віддаємо данину пам’яті й тим, хто не змовчав, не дав приховати цей страшний злочин, стерти його зі сторінок історії.
29 вересня урочисто пройшов урок - реквієм "Бабин Яр. Забуттю не підлягає", підготовлений учителем історії Гордієнко С.В., учителем української літератури Бурлак Т.М. та педагогом-організатором Чеботарьовою О.І. Діти ознайомилися з книжковою експозицією "Бабин Яр. Назавжди в пам'яті", вшанували хвилиною мовчання усіх загибдих під час Голокосту.